potwornie dobra strona graczy

odwiedź nas: Facebook

Aikokami

Aikokami

niedziela, 12 sierpień 2018 10:56

Obudź w sobie potwora!

I co dalej z tym Game Monsterem?! Kiedy zaczynaliśmy przygodę z pisaniem o grach, życie było zdecydowanie mnie skomplikowane. Ale nic nie zmienia faktu, że gry są SUPER! 


Właśnie rozpoczęła się faza beta dodatku Battle for Azeroth!

RetroPie to świetna platforma do stworzenia multifunkcjonalnego, domowego centrum rozrywki, jednak dzisiaj skupmy się na wersji “Boże, jak super by było pograć w moje stare gry bez kombinowania i emulatorów na PC!”.

 

Pegasus czy NES? Atari 65, ZX Spectrum czy Commodore 64? Czy konsole to nierozerwalna część waszego dzieciństwa? Bo jak dla mnie... to NIE. 

czwartek, 07 wrzesień 2017 10:01

Mei - Pobudka! Za kulisami Overwatch.

Blizzard wypuścił krótkometrażowy film animowany Overwatch pod tytułem „Pobudka” gdzie poznaliśmy tragiczną przeszłość Mei i dowiedzieliśmy się, jak została bohaterką.

 

Blizzard powiadomił dzisiaj o atakach DDOS skierowanych na ich dostawców usług internetowych. Niektóre tytuły Blizzard Entertainment mają problemy z połączeniem do serwerów. To nie pierwszy raz, kiedy ataki DDoS paraliżują firmę. Całe szczęście jesteśmy powiadamiani na bieżąco o pracach nad przywróceniem pełnej funkcjonalności. 

Jeśli zalogujesz się do gry przed 30 listopada, w swojej skrzynce znajdziesz "WoW's 11th Anniversary" pack. Paczka zawiera item, który boostuje exp i reputację o 11% przez 1 godzinę. Przydatna rzecz dla tych, ktorzy levelują swoje alty. 

poniedziałek, 09 listopad 2015 15:34

BLIZZCON 2015 - zmiany zapowiedziane w Legionie

Zapowiedziane na Blizzconie zmiany cieszą. Nigdy więcej dual speca! Specjalnie dla was skrót wszystkich najważniejszych informacji o zmianach w kolejnym dodatku do World of Warcraft.

piątek, 06 listopad 2015 21:15

Blizzcon 2015 - ceremonia otwarcia

Właśnie zakończyła się ceremonia otwarcia tegorocznego Blizzconu. Jeśli z jakiegoś powodu nie mieliście okazji poczuć emocji przy pierwszej prezentacji traileru czy cinematica do nowego dodatku - zobaczcie co was ominęło.

piątek, 16 październik 2015 18:19

VIP day na Poznań Game Arena

Odwiedzający licznie pojawili się dziś na Poznań Game Arena. VIP day to tylko przedsmak tłumów, które spodziewamy się zobaczyć w drugim dniu targów razem z E-Eightem. Samo wydarzenie przywitało nas bez szczególnych niespodzianek, ale przyjaźnie.