potwornie dobra strona graczy

odwiedź nas: Facebook

Aikokami

Aikokami

RetroPie to świetna platforma do stworzenia multifunkcjonalnego, domowego centrum rozrywki, jednak dzisiaj skupmy się na wersji “Boże, jak super by było pograć w moje stare gry bez kombinowania i emulatorów na PC!”.

 

Pegasus czy NES? Atari 65, ZX Spectrum czy Commodore 64? Czy konsole to nierozerwalna część waszego dzieciństwa? Bo jak dla mnie... to NIE. 

piątek, 06 listopad 2015 21:15

Blizzcon 2015 - ceremonia otwarcia

Właśnie zakończyła się ceremonia otwarcia tegorocznego Blizzconu. Jeśli z jakiegoś powodu nie mieliście okazji poczuć emocji przy pierwszej prezentacji traileru czy cinematica do nowego dodatku - zobaczcie co was ominęło.

piątek, 16 październik 2015 18:19

VIP day na Poznań Game Arena

Odwiedzający licznie pojawili się dziś na Poznań Game Arena. VIP day to tylko przedsmak tłumów, które spodziewamy się zobaczyć w drugim dniu targów razem z E-Eightem. Samo wydarzenie przywitało nas bez szczególnych niespodzianek, ale przyjaźnie.

czwartek, 06 sierpień 2015 10:14

Gamescom - pierwsze wrażenia!

Wczoraj największe firmy na rynku gier rozstawiły się w niemieckiej Kolonii. Rozpoczęła się kolejna edycja targów Gamescom. Na której na pewno nie zabraknie interesujących informacji i doniesień z growego świata.

Zjawisko nie jest nowe, ale dopiero teraz nabrało rozgłosu. Dyskusja o tankach zapisujących się do dungeonów wyłącznie po to, aby szybko dostać quest item, a następnie opuszczających grupę jak tylko go dostaną, wywołuje wiele emocji.

Altoholicy, to coś dla was! Pewnie, mounty dobrze jest !mieć, ale ich kolekcjonowanie nie musi być pasją. Co jednak, gdy Blizzard zaczyna machać nam przed nosem takim cudeńkiem? Motor z własnym szoferem, który jest użyteczny już na 1 lvl dla każdej posiadanej postaci! How cool is that?

Zazdrościsz Tyraelowi? Chcesz mieć skrzydła, dzięki którym ukryjesz swoje diabelskie występki (zabijanie graczy przeciwnej frakcji, gdy starają się oddać q) i pokażesz się w swojej anielskiej odmianie? Nic prostszego! Płonące skrzydła czekają na śmiałków gotowych podjąć wyzwanie Ziggie Sparks w Darkmoon Faire

niedziela, 28 grudzień 2014 15:03

Nowe bestie dla huntera w Warlords of Draenor

Warlords of Draenor wprowadza pięć nowych rodzin petów - hydry, riverbeasts, stags, clefthooves (egzotyczne), rylaks (egzotyczne). To daje niezłą sumę 48 rodzin. Wiele zdolności zwierząt zostało również zmienionych, aby dopasować buff i debuff do zmian w WoD. Jeśli chcesz mieć u boku nowego kompana z Draenoru, przeczytaj gdzie znaleźć odpowiedniego.

Prawdopodobnie największe zainteresowanie hunterów lubiących towarzystwo swoich petów wzbudza nowy spirit beast - Gara. Aby ją oswoić, hunter musi zacząć misję, która zabierze go w podróż po Draenorze, żeby ... Bez spoilowania! Cała historia jest naprawdę warta poznania. Z tego tekstu dowiecie się, jak złapać tego uroczego wilka.