potwornie dobra strona graczy

odwiedź nas: Facebook

Jak w tytule LegioN dokładnie opisuje działanie nowego artefaktu, który zostanie wprowadzony do gry wraz z patchem 2.3.0.

Dział: Diablo 3

Już za kilka dni weekend majowy - czas wyjazdów, grilla i ogólnego relaksu. Ale na te przyjemne chwile musimy jeszcze nieco zaczekać. Rzućcie okiem na najnowszą Tygodniówkę, a oczekiwanie na długi weekend skróci się o jakieś 5 minut :)

Dział: Diablo 3

W tym tygodniu działo się naprawdę wiele. Exploity za exploitami, ukaranie graczy rollbackami, a także usunięcie w niedalekiej przyszłości krainy prób. A to tylko niektóre tematy poruszone w aktualnej tygodniówce. Czytajcie!

Dział: Diablo 3

Odcinek związany z barbarzyńcą a mianowicie nowym setem Furia Pustkowi oraz zmodyfikowanym istniejącym już zestawem IK. Jest to szybki rzut oka jak sprawuje się taki barb na GR 43. Dokładniejsze opisy buildow na pewno pojawią się w niedalekiej przyszłości.

Dział: Diablo 3
środa, 08 kwiecień 2015 10:25

AKTUALIZACJA 2.2.0 WPROWADZONA W EUROPIE!

Już wczoraj na serwerach amerykańskich można było cieszyć się nowym patchem. Dzisiaj do pobrania patch 2.2.0 jest także w regionie Europa.Testujemy!

Dział: Diablo 3

Zapraszam na omówienie wszystkich kart jakie otrzymamy po wygraniu całej przygody Czarna Góra. Jedne są lepsze drugie troszkę gorsze, ale każda karta zapewne będzie miała jakieś zastosowanie, choćby w "fan" deckach.

Dział: Diablo 3
czwartek, 09 kwiecień 2015 12:05

Najlepsi gracze w dwunastym sezonie rankingowym

Przedstawiamy ostateczną listę 100 najwyżej sklasyfikowanych graczy w Europie w dwunastym oficjalnym sezonie rankingowym Hearthstone. Gracze ci postawili sobie za cel stanie się prawdziwymi mistrzami karcianych pojedynków i przez cały miniony miesiąc zaciekle walczyli o jak najwyższe miejsce w rankingu. Gratulujemy wszystkim osiągniętych wyników!

Dział: Diablo 3

Kolejna Tygodniówka! Tym razem zgodnie z rozkładem jazdy - w niedzielę, po brzegi wypełniona świeżymi informacjami ze świata Diablo.

Dział: Diablo 3

Poniżej znajdują się wstępne informacje o aktualizacji 2.2.0 dla PST. Prosimy pamiętać, że nie jest to ostateczna wersja informacji o tej aktualizacji, gdyż niektóre zmiany mogły nie zostać uwzględnione bądź zostały opisane jedynie skrótowo.

Dział: Diablo 3
poniedziałek, 23 marzec 2015 15:32

Zakończenie sezonu 2 w Diablo III już wkrótce!

Nefalemowie, koniec sezonu już wkrótce. Za nami wielkie czyny nowych bohaterów, niezwykłe podboje, wiele ukończonych poziomów Głębokich Szczelin i wypełnione po brzegi tablice wyników.

Dział: Diablo 3