potwornie dobra strona graczy

odwiedź nas: Facebook

poniedziałek, 30 listopad 2015 09:45

Star Wars: Battlefront - Z blasterem mi do twarzy!

Star Wars: Battlefront, którego ojcem jest studio DICE znane z Battlefieldów i Mirrors Edge’a, jest trzecią odsłoną serii. Na szczęście zdecydowanie różni się od Battlefielda, więc obawy niektórych osób mogą zostać rozwiane.

Dział: Recenzja
czwartek, 29 październik 2015 21:18

7 Days to Die -Trudne i krótkie życie ocalałego

W ciągu ostatnich lat na rynku pojawiły się dziesiątki gier typu survival. Prawie wszystkie z nich są dostępna w formie ukochanego przez każdego gracza early acces. Spora ich część pozostawia jeszcze wiele do życzenia, a niektóre zostały porzucone przez swoich twórców. Na ten moment pozostaje jednak pytanie, czy 7 Days to Die czeka podobny los, czy okaże się jedną z tych gier, które odniosą prawdziwy sukces?

Dział: Recenzja

Z głosem (a raczej tekstem) docierającym do Was niczym szept kochanka mam możliwość przybliżyć Mirror’s Edge. Produkcję studia EA DICE, znanego przede wszystkim z serii Battlefield. Warto wspomnieć, że osoby ze wspomnianego studia pracują nad najnowszym Battlefrontem, (którego beta już w październiku, omg, omg, omg!!!11!!!!1jeden!!) i Mirror’s Edge Catalyst, który tak jak 1 część będzie platformówką 3D z widokiem z pierwszej osoby.

Dział: Recenzja