potwornie dobra strona graczy

odwiedź nas: Facebook

Prezentujemy wszystkie karty przygody Hearthstone: Czarna Góra. Jest ich oczywiście 31. Karty występują w kolejności chronologicznej według kosztu kryształów many.

Dział: Hearthstone

Nefarian jest wielkim fanem eksperymentów – zwłaszcza tych szalonych. Kocha je tak bardzo, że postanowił powrócić z martwych, aby móc kontynuować swoje wypaczone dzieło. Ten smok jest szalenie konsekwentny w swoich dążeniach, dlatego stworzył kolejne tajemne laboratorium głęboko w trzewiach Czarnej Góry.

Dział: Hearthstone

Wszechstronnych graczy nie brakuje! Najlepszym tego przykładem jest Przemek Rudzki aka RzuF, który w 11 sezonie rankingowym zdobył 51 miejsce, a który lubuje się w wielu strategicznych grach. Jesteście ciekawi kolejnego Polaka, który zakwalifikował się do top 100 Hearthstone regionu Europa? Czytajcie!

Dział: Hearthstone

Zanim przeprowadziłem wywiad z Przemkiem Strzałką aka Soul nie spodziewałem się, że natrafię na tak ciekawą osobistość. Bowiem Przemek jest już dwukrotnym mistrzem Polski (2013-2014) w kolekcjonerskiej grze karcianej "Yu-Gi-Oh!". Czy Soul pokaże nam na co go stać w Hearthstonie? Czytajcie!

Dział: Hearthstone

Łukasz Pawlik być może nic wam to nie mówi. Bloodlips...he he!? Od razu lepiej prawda? Łukasz aka Bloodlips jest dobrym graczem i to nie podlega dyskusji. Ten skromny gracz chętnie dzieli się swoją wiedzą na streamie, prowadzi kanał bezstresowo i naturalnie. Dla tych, którzy chcieliby poznać go bliżej, mamy dobrą wiadomość a więcej informacji niżej! :)

Dział: Hearthstone

Myślicie, że najgorsze już za wami, bo dzieli was „bezpieczna” odległość od nieobliczalnych żywiołaków z Ognistej Czeluści i obdarzonych wyjątkowo wybuchowym nastawieniem krasnoludów z Otchłani? Jesteście w błędzie! Na samym szczycie Czarnej Góry czai się chmara niezbyt przyjaźnie nastawionych smoków, a ich przywódcę cechuje iście ognisty temperament...

Dział: Hearthstone

Kamil Nafalski aka Nafal w 11 sezonie rankingowym zajął najwyższe 33 miejsce z piątki Polaków, która dostała się do top 100. Znany jest z dużej aktywności w życiu społeczności graczy Hearthstone. Możecie go spotkać w wielu grupach na FB tejże karcianki, gdzie chętnie dzieli się swoją wiedzą. Chcecie bliżej poznać Nafala? Czytajcie!

Dział: Hearthstone

Ognista Czeluść to wrzące, wypełnione magmą centrum Czarnej Góry, w którym dawno temu doszło do niezwykle ważnego wydarzenia. To właśnie tutaj Thaurissan, przywódca klanu Czarnorytnych, sprowadził Ragnarosa Władcę Ognia do Azeroth. Dziś panuje powszechne przekonanie, że nie był to najlepszy pomysł.

Dział: Hearthstone

Z Igorem Pacyno aka myr już mieliśmy przyjemność się spotkać. Przypomnę, że w 9 sezonie rankingowym zajął 82 miejsce. W 11 sezonie widzimy znaczny awans na 63 miejsce. Mógł być znacznie wyżej, być może nawet w TOP 25. A co, jak i dlaczego? Czytajcie! :)

Dział: Hearthstone

Wiele stuleci temu krasnoludzki klan Czarnorytnych wykuł u szczytu Czarnej Góry Iglicę. Dziś Władca Ognia rządzi niepodzielnie w oplecionych tunelami magmy głębinach Góry, natomiast smok Nefarian trzyma swoimi żelaznymi szponami władzę nad jej górną częścią.

Dział: Hearthstone