potwornie dobra strona graczy

odwiedź nas: Facebook

środa, 25 marzec 2015 14:46

Bohaterowie w centrum uwagi - Sylwana

Sylwana Bieżywiatr nie zawsze była Mroczną Panią Porzuconych. W poprzednim wcieleniu piastowała funkcję generała tropicieli Srebrnej Luny. To było jednak jeszcze zanim Rycerz Śmierci Arthas zgładził Sylwanę wraz z jej ludem, po czym ożywił ją pod postacią banshee.

Jest! W końcu mamy świeżutkie wiadomości na temat aktualizacji w becie Heroes of the Storm. Jest jeszcze jedna dobra wiadomość! Aktualizacja zostanie wprowadzona na serwery jeszcze w tym tygodniu. Czas gimnastykować palce, robić zapasy coli i chipsów, bo bohaterzy Zamieci nadchodzą!

poniedziałek, 23 marzec 2015 18:49

Zapowiedź Ligi Drużynowej!

Zbierzcie czwórkę znajomych i porozmawiajcie poważnie o strategii, bo wraz z najbliższą aktualizacją zamkniętej wersji beta do Heroes of the Storm wprowadzona zostanie liga drużynowa! Jest to najnowszy tryb gier rankingowych z losowym dobieraniem przeciwników, umożliwiający tworzenie z najbliższymi sojusznikami w Nexusie stałych drużyn i rywalizację z drużynami przeciwnymi o awans w rankingu.

Kolejny artykuł projektanta JOHN "JOHNZEE" HODGSON. Tym razem pod lupę został wzięty temat balansu. Czy jest potrzebny, jak wpływa na rozgrywkę, czy coś tej materii się zmieni? Czytajcie!

Pora na nową odsłonę cyklu „Okiem projektantów”, w którym brane pod lupę są kwestie projektowania i mechaniki gry bohaterów Heroes of the Storm. W tym tygodniu rozmowa o Zaginionych Wikingach z projektantem gry, Johnem Hodgsonem.

„Może nie stanie się to dzisiaj, kochana. Może nawet nie będzie przy mnie mojej armii. Ale zapewniam cię, że to ja będę tym, który pewnego dnia cię zabije. Do zobaczenia”. – Jim Raynor. Czyli: poznajmy bliżej bohaterów Heroes of The Storm, część ósma - Rayonor.

czwartek, 12 luty 2015 08:00

Heroes of the Storm Bohaterowie #7 Thrall

„Żyję na granicy dwóch światów. Wychowali mnie ludzie, lecz urodziłem się orkiem. Znam oba te światy i z obu czerpię siłę” – Thrall Wódz Hordy. Czyli: poznajmy bliżej bohaterów Heroes of The Storm, część siódma - Thrall.

Zaginieni Wikingowie powrócili! Pokonawszy Imperatora Tomatora, przez krótki czas rozważali przejście na zasłużoną emeryturę, lecz okazało się, że w całej krainie mogłoby wkrótce zabraknąć dla nich niedźwiedzi polarnych do upolowania. Taki obrót zdarzeń sprawił, że perspektywa wycieczki do Nexusa wydała im się niezwykle nęcąca.

Najnowszy patch w HotS niesie wieści o bohaterach lubujących się w ostrych wojażach i złocistym trunku. Zanim jednak Kochani zagracie Erikiem, Olafem i Baleogiem - przypomnijmy sobie ich genezę. Przedstawiamy też najnowszy film ukazujący zacnych brodaczy, który pojawił się parę minut temu na oficjalnym kanale Heroes of the Storm!

Wraz z aktualizacją z 13 stycznia, od której rozpoczęła się zamknięta beta, oprócz ligi bohaterów udostępniono do pierwszych testów wstępne wersje rang i punktów rankingowych. Choć funkcje te są już gotowe do wprowadzenia, to jeszcze nie mają ostatecznej postaci i Blizzard planuje je trochę zmienić w przyszłych aktualizacjach.