potwornie dobra strona graczy

odwiedź nas: Facebook

Po 50 godzinach spędzenia z fabułą gry, mogę śmiało powiedzieć, że naprawdę było warto. Na tym mógłbym skończyć, ponieważ głosy zachwytu spotykane w internecie nad najnowszym dziełem studia Obsidian Entertainment, w mojej opinii są jak najbardziej słuszne. Jednakże nie odmówię sobie przyjemności podzielenia się zdaniem na temat cRPG’a, który baaardzo czerpie przede wszystkim z Baldur’s Gate. Fani „Baldursa” będą zachwyceni!

Dział: Inne gry

Karcianki... Na PC gatunek, w którym nie ma wiele ciekawych propozycji... Jest HearthStone, który, chociaż bardzo lubiany to zbyt prosty dla wyjadaczy. Jest Duel of Champions bazujący na Might and Magic. Wreszcie dla fanów MtG, Wizards of the Coast wypuścił kilka gier komputerowych, jednak każda z nich bazuje na aktualnej edycji, co obniża możliwości budowania upragnionego decku. Czy tą nieliczną grupą zatrzęsie Hex?

Dział: Inne gry
wtorek, 17 marzec 2015 23:54

O tegorocznym IEM małe podsumowanie.

Intel Extreme Masters w Katowicach. Ogromne wydarzenie dla graczy już trzeci raz odbyło się w Katowickim Spodku. Drugi już finał IEM podzielony został na scenę główną w Spodku i salę Expo, w której rozstawiły się znane marki, a także rozgrywano turnieje w CS:GO, StarCrafta II i Hearthstone. Ogromna ilość gadżetów, kodów i nagród. Coś dla każdego. Nie mogło także nas tam zabraknąć! A jak to wszystko wyszło?

Dział: Inne gry
wtorek, 17 marzec 2015 10:38

Koncepcja Lost Ark

Dział: Inne gry
poniedziałek, 29 wrzesień 2014 13:49

Niesamowite dzieła Diablo

Dział: Inne gry
środa, 01 kwiecień 2015 14:24

Primaaprilisowe żarty od Blizzarda 2015

W tym roku jak w każdym, 1 Kwietnia pracownicy Blizzarda mają dla nas przygotowane świetne żarty. Zawsze ciekawiło mnie to, że wielu graczy się na nie nabiera czego są dowodem komentarze zawierające niebotyczne wzburzenie lub zachwyt, zależności od tego czego dotyczy dany primaaprilisowy żart. Jesteście ciekawi co w tym roku Zamieć dla nas przygotowała? Czytajcie skrót!

Dział: Inne gry
czwartek, 19 marzec 2015 15:14

Blizzard Stream Awards - znamy zwycięzców!

W końcu głosowanie dobiegło końca. W tym roku Blizzard i Twitch zaplanowali 21 unikalnych konkursowych kategorii streamów z pięciu gier Blizzarda (Diablo III, Hearthstone, Heroes of the Storm, StarCraft II i World of Warcraft). Jesteście ciekawi kto był najlepszy? Macie swoich faworytów? Czytajcie!

Dział: Inne gry