potwornie dobra strona graczy

odwiedź nas: Facebook

czwartek, 07 wrzesień 2017 10:01

Mei - Pobudka! Za kulisami Overwatch.

Blizzard wypuścił krótkometrażowy film animowany Overwatch pod tytułem „Pobudka” gdzie poznaliśmy tragiczną przeszłość Mei i dowiedzieliśmy się, jak została bohaterką.

 

Dział: Overwatch
piątek, 06 listopad 2015 21:15

Blizzcon 2015 - ceremonia otwarcia

Właśnie zakończyła się ceremonia otwarcia tegorocznego Blizzconu. Jeśli z jakiegoś powodu nie mieliście okazji poczuć emocji przy pierwszej prezentacji traileru czy cinematica do nowego dodatku - zobaczcie co was ominęło.

Dział: Społeczność

Wojownicy z Azeroth, Sanktuarium i sektora Koprulu, miejcie się na baczności! Wykryliśmy dziwne zakłócenia czasoprzestrzeni będące zwiastunem nowej zawartości zmierzającej do Nexusa... czyli konwent PAX East w Bostonie a na nim więcej informacji o Overwatch!

Dział: Overwatch

Poszperaliśmy troszeczkę w youtubowej przestrzeni kosmicznej i natrafiliśmy na całkiem sympatyczny film ukazujący pierwsze wrażenia związane z najnowszym tytułem Blizzarda, którego zresztą produkcja została w mistrzowski sposób ukryta przed całym światem. Z uśmiechem i przymrożeniem oka, r3make przybliża nam informacje o świecie Overwatch. Zapraszamy!

Dział: Overwatch
sobota, 10 styczeń 2015 13:00

Overwatch: Mercy wyobraźnią Deviantart #6

Overwatch jeszcze nie ukazał się na naszych monitorach. Informacje o grze są naprawdę znikome. Wszystko utrzymywane jest w wielkiej tajemnicy. Jednak już teraz nie brakuje miłośników tej gry! Artyści z Deviant art oddali się pasji by zaprezentować swoją wersje różnych postaci. Fanarty ich są co najmniej znakomite. Dziś pod lupę idzie Łaska (eng. Mercy).

Dział: Overwatch
czwartek, 08 styczeń 2015 09:00

Overwatch: Zenyatta wyobraźnią Deviantart #5

Overwatch jeszcze nie ukazał się na naszych monitorach. Informacje o grze są naprawdę znikome. Wszystko utrzymywane jest w wielkiej tajemnicy. Jednak już teraz nie brakuje miłośników tej gry! Artyści z Deviant art oddali się pasji by zaprezentować swoją wersje różnych postaci. Fanarty ich są co najmniej znakomite. Dziś pod lupę idzie Zenyatta.

Dział: Overwatch

Overwatch jeszcze nie ukazał się na naszych monitorach. Informacje o grze są naprawdę znikome. Wszystko utrzymywane jest w wielkiej tajemnicy. Jednak już teraz nie brakuje miłośników tej gry! Artyści z Deviant art oddali się pasji by zaprezentować swoją wersje różnych postaci. Fanarty ich są co najmniej znakomite. Dziś pod lupę idzie Symmetra.

Dział: Overwatch
niedziela, 04 styczeń 2015 13:00

Overwatch: Widowmaker wyobraźnią Deviantart #3

Overwatch jeszcze nie ukazał się na naszych monitorach. Informacje o grze są naprawdę znikome. Wszystko utrzymywane jest w wielkiej tajemnicy. Jednak już teraz nie brakuje miłośników tej gry! Artyści z Deviant art oddali się pasji by zaprezentować swoją wersje różnych postaci. Fanarty ich są co najmniej znakomite. Dziś pod lupę idzie Wdowa (eng. Widowmaker).

Dział: Overwatch
piątek, 02 styczeń 2015 10:45

Overwatch: Tracer wyobraźnią Deviantart #2

Overwatch jeszcze nie ukazał się na naszych monitorach. Informacje o grze są naprawdę znikome. Wszystko utrzymywane jest w wielkiej tajemnicy. Jednak już teraz nie brakuje miłośników tej gry! Artyści z Deviant art oddali się pasji by zaprezentować swoją wersje różnych postaci. Fanarty ich są co najmniej znakomite. Dziś pod lupę idzie Smuga (eng. Tracer).

Dział: Overwatch
czwartek, 25 grudzień 2014 10:45

Overwatch: Reaper wyobraźnią Deviantart #1

Overwatch jeszcze nie ukazał się na naszych monitorach. Informacje o grze są naprawdę znikome. Wszystko utrzymywane jest w wielkiej tajemnicy. Jednak już teraz nie brakuje miłośników tej gry! Artyści z Deviantart oddali się pasji by zaprezentować swoją wersje różnych postaci z byłej organizacji Overwatch. Fanarty ich są co najmniej znakomite. Dziś pod lupę idzie Żniwiarz (eng. Reaper).

Dział: Overwatch