potwornie dobra strona graczy

odwiedź nas: Facebook TeamSpeak

środa, 06 styczeń 2016 10:23

Retrospekcja: Bloodborne - Taki Dark Souls tylko, że z Wilkołakami.


‘Najstarszą i najmocniejszą emocją znaną ludzkości jest strach, a najstarszym i najsilniejszym rodzajem strachu - strach przed nieznanym.’
 ~ Howard Phillips Lovecraft

Dział: Recenzja
czwartek, 05 listopad 2015 22:16

Batman - Smutna historia Arkham Knight'a

Kiedy w 2009 roku do sklepów trafił Batman Arkham Asylum szybko zyskał popularność. Do takiego stopnia, że system walki zaprezentowany w tej grze został okrzykniętym jednym z lepszych, które zostały zaimplementowane w grach w ogóle. Wciągająca fabuła, świetne walki, bossowie, kombosy – no tylko grać.

Dział: Społeczność
czwartek, 27 sierpień 2015 12:33

Retrospekcja Watch_Dogs - Dlaczego ten telefon nigdy się nie rozładowuje?

Kto z nas nie zna takich tytułów jak Far Cry, Assasin’s Creed czy Tom Clancy’s Rainbow Six? A jeśli nie znamy to warto nadrobić zaległości produkcji, które powstawały pod czujnym okiem Ubisoft Montreal. Jeśli te gry nie przemawiają do nas w żaden sposób to w takim razie może warto na zachętę odpalić Watch Dogs?

Dział: Recenzja
niedziela, 29 listopad 2015 21:29

Retrospekcja: Dark Souls II – Drangleic czy powrót do Lordran?

Po bardzo dobrze przyjętej przez graczy jedynce przyszedł czas na część drugą przygód nieumarłego, który musi wypełnić swoje przeznaczenie. Ale jest to całkowicie nowa podróż po niebezpiecznym i tajemniczym Drangleic, które powoli odkrywa przed nami nowa historię, lokacje i przeciwników? Czy może powrót do dobrze nam znanego Lordran, w którym przywitamy starych znajomych?

Dział: Recenzja