potwornie dobra strona graczy

odwiedź nas: Facebook

Dzień dobry, sektorze Koprulu! Tu Radio Liberty z kolejną dawką naukowych ciekawostek o Protosach! W ostatnich tygodniach analitycy nie szczędzili wysiłków, aby wydobyć kolejne cenne informacje z wewnętrznej pamięci statku Protosów, o którym twórcy wspominali jakiś czas temu. W końcu aby zwyciężyć wroga, należy dogłębnie go poznać.

Dział: Starcraft 2
piątek, 19 grudzień 2014 19:14

Zaawansowane jednostki Terran

Witajcie, kosmiczni podróżnicy! Mamy nadzieję, że jesteście zwarci i gotowi, bo nadszedł czas, aby przyjrzeć się najpotężniejszym i największym machinom wojennym w arsenale Terran. Informacje, które dziś wam przekażemy, pochodzą wprost od reketierów Raynora!

Dział: Starcraft 2

Rok 2015 tuż tuż, więc uznaliśmy, że to dobry moment, żeby ujawnić mapy, które Blizzard doda do rankingu oraz zaprezentować nowe, które trafią do sekcji gier dowolnych. Na razie podamy informacje jedynie o mapach 1 na 1, ale wkrótce opiszemy również te przeznaczone do gry drużynowej. Wszyscy gotowi? Zatem zaczynajmy!

Dział: Starcraft 2

Blizzard chciałby podzielić się z wami najnowszymi informacjami o postępie prac nad Legacy of the Void, żeby zebrać opinie oraz komentarze i wspólnie z wami przygotować się na wersję beta, która pojawi się w przyszłym roku. Oczywiście żadne z proponowanych rozwiązań nie są ostateczne - prosimy was, żebyście o tym pamiętali.

Dział: Starcraft 2
czwartek, 18 grudzień 2014 19:11

Ogłaszamy europejskie kwalifikacje do WCS 2015!

WCS powraca! Po niedawnym wprowadzeniu zmian do systemu punktacji, nagród oraz wymogów dotyczących miejsca zamieszkania poszukiwani są zawodnicy z Europy, którzy wezmą udział w zmaganiach nowej, odświeżonej ligi Premier League w roku 2015.

Dział: Starcraft 2

Blizzard właśnie dodał do listy map w grach dowolnych StarCrafta II nową wersję mapy do testowania balansu o nazwie „Martwe Skrzydło ER (2.1.7 balans v1.0)” – ang. „Deadwing LE (2.1.7 Balance v1.0)”. W nowej wersji będziemy testować zmianę zmniejszającą obrażenia rozpryskowe wdowiej miny przeciwko osłonom.

Dział: Starcraft 2

Dołączcie do nas w piątek 19 grudnia i weźcie udział w świątecznym maratonie Salonu Gier razem z członkami zespołu ds. społeczności, Traysentem i Zoevią! Spotkanie potrwa dwanaście godzin i będzie transmitowane na kanale StarCrafta w serwisie Twitch.

Dział: Starcraft 2
środa, 10 grudzień 2014 18:41

Hity z Salonu Gier: Titan Arena

Przedstawiamy kolejny StarCraftowy Arcane Highlight zatytułowany Titan Arena. Taki trochę HotS, nieprawdaż? Jeżeli jesteście na bieżąco z wydarzeniami w społeczności Salonu Gier, rekomendacja Titan Arena nie będzie dla was zaskoczeniem.

Dział: Starcraft 2
sobota, 06 grudzień 2014 08:22

Kącik naukowy – kolejne okazy zergów

Witajcie ponownie, drodzy słuchacze! Odkąd kilka tygodni temu twórcy weszli w posiadanie nowych informacji dotyczących Protosów, dzięki temu zakres naszej wiedzy o tej tajemniczej rasie drastycznie się powiększył. Co ciekawe, rozszyfrowanie protoskich danych pozwoliło nam na zdobycie nowej wiedzy o istotach stanowiących integralną część Roju Zergów.

Dział: Starcraft 2

Walka o zwycięstwo w Jönköping rozpocznie się w czwartek w samo południe, gdy ruszą rozgrywki fazy grupowej. Zapowiadają się one niezwykle emcjonująco, ponieważ turniej zgromadzi najlepszych graczy z dotychczasowych wydarzeń z cyklu DreamHack. Nie zabraknie na nim gwiazd takich jak TaeJa, MMA i Sacsri czy Life, nowo namaszczony mistrz świata WCS.

Dział: Starcraft 2