piątek, 06 listopad 2015 21:15

Blizzcon 2015 - ceremonia otwarcia

Właśnie zakończyła się ceremonia otwarcia tegorocznego Blizzconu. Jeśli z jakiegoś powodu nie mieliście okazji poczuć emocji przy pierwszej prezentacji traileru czy cinematica do nowego dodatku - zobaczcie co was ominęło.

Dział: Społeczność

Zjawisko nie jest nowe, ale dopiero teraz nabrało rozgłosu. Dyskusja o tankach zapisujących się do dungeonów wyłącznie po to, aby szybko dostać quest item, a następnie opuszczających grupę jak tylko go dostaną, wywołuje wiele emocji.

W poprzednim artykule opisywałem, jak szybko zmienić nasz interfejs poprzez zainstalowanie addon-packa. Dzisiaj poświęcę czas na trochę bardziej złożony proces. Zbudujemy własną wersję interfejsu za pomocą kilku fajnych i przydatnych addonów.
środa, 11 marzec 2015 10:09

9 TYPÓW GRACZY WARLORDS OF DRAENOR

Czy kiedykolwiek po sprawdzeniu swojego /played, prócz zrobienia wielkich oczu, zadałeś sobie pytanie: co ja tak właściwie robiłem przez tyle czasu? Co najbardziej mnie pochłaniało w WoWie? Jeśli nie, to zweryfikuj swój /played i zapytaj, a bardzo możliwe, ze wkrótce poznasz odpowiedz.

Addonów do World of Warcraft jest wiele. Sama baza Curse liczy ich blisko cztery tysiące. Ich zastosowanie jest bardzo różnorakie. Jedne ułatwiają grę, inne monitorują i zbierają statystyki, a jeszcze inne po prostu ładnie wyglądają. Niżej przeczytacie o kilku znanych i lubianych UI.

Recenzowanie gier MMO ma to do siebie, że tak naprawdę nie wiadomo, kiedy taki tekst napisać. Zwłaszcza kiedy znany już jest cykl wydawniczy konkretnego tytułu i można się spodziewać (w tym konkretnym przypadku) dwóch-trzech patchów z dodatkową zawartością. To tak, jakby oceniać książkę po przeczytaniu wstępu.

Kolejna część serii dla fanów kolekcjonowania wierzchowców w World of Warcraft. Tym razem opisuję sposób zdobycia groźnie wyglądającego dzika. Czy warto się nim zainteresować? Odpowiedź znajdziecie w tekście.

wtorek, 10 luty 2015 11:02

Ciekawostki World of Warcraft #3

Ci, którzy zaczynali grać w World of Warcraft w Cataclysmie i późniejszych dodatkach mogą nie wiedzieć, jak kiedyś wyglądały pewne aspekty gry. Narzekasz, że po śmierci musisz daleko biec do swoich zwłok? Uważasz, że klasa, którą grasz, jest wkurzająca i nudna? Denerwuje Cię mała ilość slotów w banku?

Przez najbliższe dni (do 16 lutego), mamy okazję wziąć udział we wspaniałym wydarzeniu poświęconym zakochanym. Podarujmy więc naszej ukochanej postaci trochę miłości, a przy okazji zgarnijmy okazjonalnego mounta, battle pety, tytuł i stosik achievementów.

Gdy po godzinach spędzonych na masterowaniu danego encountera uda nam się powalić przeciwnika, każdy wyczekuje z niecierpliwością, by zobaczyć nagrody. Epickie przedmioty, nieraz wzbogacone o dodatkowe statystyki czy gniazdo, są nie lada kąskiem dla raidera. Zanim jednak nasz heros założy swój nowy zlepek pikseli, czeka go jeszcze jedna walka. Walka o podział łupów.

Please publish modules in offcanvas position.