potwornie dobra strona graczy

odwiedź nas: Facebook

Blizzard powiadomił dzisiaj o atakach DDOS skierowanych na ich dostawców usług internetowych. Niektóre tytuły Blizzard Entertainment mają problemy z połączeniem do serwerów. To nie pierwszy raz, kiedy ataki DDoS paraliżują firmę. Całe szczęście jesteśmy powiadamiani na bieżąco o pracach nad przywróceniem pełnej funkcjonalności. 

poniedziałek, 09 listopad 2015 15:34

BLIZZCON 2015 - zmiany zapowiedziane w Legionie

Zapowiedziane na Blizzconie zmiany cieszą. Nigdy więcej dual speca! Specjalnie dla was skrót wszystkich najważniejszych informacji o zmianach w kolejnym dodatku do World of Warcraft.

piątek, 06 listopad 2015 21:15

Blizzcon 2015 - ceremonia otwarcia

Właśnie zakończyła się ceremonia otwarcia tegorocznego Blizzconu. Jeśli z jakiegoś powodu nie mieliście okazji poczuć emocji przy pierwszej prezentacji traileru czy cinematica do nowego dodatku - zobaczcie co was ominęło.

Dział: Społeczność
środa, 12 sierpień 2015 10:41

Czy Legion ocali Azeroth?

Niedawno Blizzard ogłosił, że liczba aktywnych graczy spadła do poziomu 5,6 miliona. Taki wynik ostatnio WoW osiągnął w 2005 roku.

piątek, 07 sierpień 2015 17:08

World of Warcraft Legion - Co już wiemy.

Wiemy już, na czym opierać się będzie dodatek. Zaskoczenia nie było. Gul'dan znowu psoci, a konsekwencją jest ponowna inwazja legionu. Tym razem na Azeroth.
 

Ponad 100000 graczy World of Warcraft używających botów w rozgrywce zostało zbanowanych przez Blizzard na 6 miesięcy. Informacja o banach pojawiła się na oficjalnym forum i rozpoczęła dyskusję o tym, czy mmo bez botów może istnieć.

piątek, 26 wrzesień 2014 21:06

41 rzeczy, które wiemy już o patchu 6.0

Zbiór najważniejszych informacji o patchu poprzedzającym bezpośrednio Warlords of Draenor

Stało się! Na serwery live, wraz z ostatnim patchem, do World of Warcraft trafił w końcu token z czasem gry! Dla niektórych może to być też dobra okazja, żeby odciążyć lekko budżet wydając walutę dostępną w grze na prepaida, a zaoszczędzone pieniądze np. odłożyć i wydać nowego mounta (który pojawi się w sklepie, jak to zwykle bywa z terminami u Blizzarda - soon™).

Zjawisko nie jest nowe, ale dopiero teraz nabrało rozgłosu. Dyskusja o tankach zapisujących się do dungeonów wyłącznie po to, aby szybko dostać quest item, a następnie opuszczających grupę jak tylko go dostaną, wywołuje wiele emocji.

W poprzednim artykule opisywałem, jak szybko zmienić nasz interfejs poprzez zainstalowanie addon-packa. Dzisiaj poświęcę czas na trochę bardziej złożony proces. Zbudujemy własną wersję interfejsu za pomocą kilku fajnych i przydatnych addonów.