potwornie dobra strona graczy

odwiedź nas: Facebook

czwartek, 12 luty 2015 08:00

Heroes of the Storm Bohaterowie #7 Thrall

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

„Żyję na granicy dwóch światów. Wychowali mnie ludzie, lecz urodziłem się orkiem. Znam oba te światy i z obu czerpię siłę” – Thrall Wódz Hordy. Czyli: poznajmy bliżej bohaterów Heroes of The Storm, część siódma - Thrall.


thrall

W dzieciństwie Thrall był niewolnikiem okrutnego Adelasa Czarnomora. Po wyrwaniu się z niewoli i oswobodzeniu orków Thrall poprowadził ich ku nowej ojczyźnie i starał się odtworzyć ich dawne tradycje. Obecnie jest wodzem Hordy – i będzie nim już zawsze.


Thrall jest obecny w uniwersum Warcrafta od bardzo dawna i wywarł wielki wpływ na kształtowanie się jego historii. W Heroes of the Storm przyjmuje rolę niezwykle niebezpiecznego Zabójcy, który wykorzystuje moce matki ziemi, aby utrzymać się przy życiu, a jednocześnie sieje spustoszenie w szeregach wroga, zadając potężne ciosy legendarnym młotem bojowym – Zgładzicielem. Nasz ulubiony szaman i wojownik w jednej osobie to bez wątpienia silny sojusznik, którego warto mieć u boku, jeśli chce się skutecznie wspierać towarzyszy broni w batalii o Nexus!


Aby dowiedzieć się więcej o niezłomnym Thrallu i jego umiejętnościach, koniecznie obejrzyjcie film Nephrenna, w którym autor przedstawia możliwości tego bohatera!hpm_content_breaker.png

Co myślicie o Thrallu? Podzielcie się z nami swoimi opiniami w komentarzach oraz polubcie nasz fanpage na facebooku aby być na bieżąco z informacjami o bohaterach HotS. Zapraszamy!Czytany 643 razy Ostatnio zmieniany sobota, 04 kwiecień 2015 12:04
Zaloguj się, by skomentować