potwornie dobra strona graczy

odwiedź nas: Facebook

piątek, 13 luty 2015 08:00

Heroes of the Storm Bohaterowie #8 Raynor

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

„Może nie stanie się to dzisiaj, kochana. Może nawet nie będzie przy mnie mojej armii. Ale zapewniam cię, że to ja będę tym, który pewnego dnia cię zabije. Do zobaczenia”. – Jim Raynor. Czyli: poznajmy bliżej bohaterów Heroes of The Storm, część ósma - Rayonor.


Raynor

Raynor był konfederackim szeryfem na Mar Sarze w czasie pierwszej inwazji zergów na tę planetę. Choć dzielnie walczył z kosmicznym najeźdźcą i ocalił wiele osób, został zatrzymany przez siły konfederackie pod zarzutem zniszczenia mienia państwowego w bazie Pograniczne Rubieże. Został uwolniony przez Synów Korhalu, rewolucyjną organizację dowodzoną przez Arcturusa Mengska, działającą przeciwko Konfederacji, i postanowił wstąpić w jej szeregi.

Raynorowi wprawdzie brak formalnego wyszkolenia wojskowego, ale jest dobrym przywódcą i doskonałym taktykiem. Jego umiejętności wykuły się w ogniu walki, dlatego nie ulega podręcznikowym stereotypom i sztywnym zasadom, a co za tym idzie nie wierzy w jedyne, słuszne podejście. Raynor rzadko szczegółowo planuje akcje, ale posiada niezwykłą zdolność improwizowania i obracania sytuacji na swoją korzyść z wykorzystaniem wszelkich dostępnych pod ręką środków.

Aby dowiedzieć się więcej o dzielnym Raynorze i jego umiejętnościach, koniecznie obejrzyjcie film Nephrenna, w którym autor przedstawia możliwości tego bohatera!


hpm_content_breaker.png

Co myślicie o Rayonorze? Podzielcie się z nami swoimi opiniami w komentarzach oraz polubcie nasz fanpage na facebooku aby być na bieżąco z informacjami o bohaterach HotS. Zapraszamy!Czytany 627 razy Ostatnio zmieniany sobota, 04 kwiecień 2015 12:04
Zaloguj się, by skomentować