potwornie dobra strona graczy

odwiedź nas: Facebook

Inne gry (51)

Stało się. Pojawiła się znienacka, mobilna gra ekonomiczna, w której wcielimy się w nadzorcę krypty. Po miesiącu czekania jest na Androidzie.

poniedziałek, 20 kwiecień 2015 16:23

Recenzja Pillars of Eternity - Taki nowoczesny Baldur's Gate.

Napisał

Po 50 godzinach spędzenia z fabułą gry, mogę śmiało powiedzieć, że naprawdę było warto. Na tym mógłbym skończyć, ponieważ głosy zachwytu spotykane w internecie nad najnowszym dziełem studia Obsidian Entertainment, w mojej opinii są jak najbardziej słuszne. Jednakże nie odmówię sobie przyjemności podzielenia się zdaniem na temat cRPG’a, który baaardzo czerpie przede wszystkim z Baldur’s Gate. Fani „Baldursa” będą zachwyceni!

Karcianki... Na PC gatunek, w którym nie ma wiele ciekawych propozycji... Jest HearthStone, który, chociaż bardzo lubiany to zbyt prosty dla wyjadaczy. Jest Duel of Champions bazujący na Might and Magic. Wreszcie dla fanów MtG, Wizards of the Coast wypuścił kilka gier komputerowych, jednak każda z nich bazuje na aktualnej edycji, co obniża możliwości budowania upragnionego decku. Czy tą nieliczną grupą zatrzęsie Hex?

wtorek, 17 marzec 2015 23:54

O tegorocznym IEM małe podsumowanie.

Napisał

Intel Extreme Masters w Katowicach. Ogromne wydarzenie dla graczy już trzeci raz odbyło się w Katowickim Spodku. Drugi już finał IEM podzielony został na scenę główną w Spodku i salę Expo, w której rozstawiły się znane marki, a także rozgrywano turnieje w CS:GO, StarCrafta II i Hearthstone. Ogromna ilość gadżetów, kodów i nagród. Coś dla każdego. Nie mogło także nas tam zabraknąć! A jak to wszystko wyszło?

wtorek, 17 marzec 2015 20:48

Galeria Cosplayu z Intel Extreme Masters.

Napisał
wtorek, 17 marzec 2015 10:38

Koncepcja Lost Ark

Napisał
poniedziałek, 29 wrzesień 2014 13:49

Niesamowite dzieła Diablo

Napisał
środa, 01 kwiecień 2015 14:24

Primaaprilisowe żarty od Blizzarda 2015

Napisał

W tym roku jak w każdym, 1 Kwietnia pracownicy Blizzarda mają dla nas przygotowane świetne żarty. Zawsze ciekawiło mnie to, że wielu graczy się na nie nabiera czego są dowodem komentarze zawierające niebotyczne wzburzenie lub zachwyt, zależności od tego czego dotyczy dany primaaprilisowy żart. Jesteście ciekawi co w tym roku Zamieć dla nas przygotowała? Czytajcie skrót!