potwornie dobra strona graczy

odwiedź nas: Facebook

niedziela, 01 marzec 2015 21:12

Team Speak dla społeczności graczy. Darmowy dostęp do serwera i wsparcie Game Monster!

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Team speak to używany przez nas do utrzymywania kontaktów z graczami komunikator internetowy. Wykorzystujemy go głównie jako narzędzie wymiany informacji w redakcji, regularnych mordów w World of Warcraft, Heroes of the Storm, Diablo 3 czy mniej popularne tytuły. Spotkać można u nas casuali i zapaleńców, co sprawia, że zawsze można z kimś porozmawiać o grach i tematach okołogrowych.

ts-hpm kopia

Nasze podwoje otwieramy tez dla was! Szukacie miejsca do regularnych spotkań z grupą znajomych, streamowania, rajdów?

Społeczność Game Monster na team speak gwarantuje nowoprzybyłym graczom serwer z licencją na- 512 slotów oraz wsparcie doświadczonego admina i moderatorów.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Nasz team speak to:

gggg

✔ Kanały bez limitu użytkowników - eventy serwerowe lub dla dużych gildii ✔ Darmowe kanały - bez ograniczenia oraz zobowiązań ✔ Mnóstwo rang - wyspecjalizowany system tag/nazwa ✔ Rozbudowany oraz zaawansowany system uprawnień ✔ Polska lokalizacja serwera VPS ✔ Wsparcie doświadczonej społeczności multigraczy ✔ Niski poziom opóźnienia (ping) ✔ Ochrona DoS/DDoS na wysokim poziomie ✔ Sympatyczna obsługa ze strony personelu (Mod/Admin) ✔ Dostępność usługi 24/7 ✔ Schludna i przejrzysta struktura serwera ✔ Boty serwerowe zabezpieczające stabilność działania ✔ Wydzielone sekcje, zbiór kanałów i rang z odpowiednimi przywilejami dla uczestników społeczności (gildii ,klanów) ✔ Wbudowany serwer wymiany plików oraz informacji pod strukturą kanału. Każdy z kanałów korzysta z wymiany plikow FTP.


Nasz serwer jest stabilny i działa od dwóch lat. Pojawiają się na nim systematycznie redaktorzy odpowiedzialni za pojawianie się na portalu treści publikowanych przez streamerów, youtuberów itp. Jeśli więc jesteś twórcą, to miejsce jest dla Ciebie! Struktura teamspeaka jest elastyczna i można ją dostosować do potrzeb zmieniającej się społeczności. P.S: Co prawda nie mamy Wodzianki, ale jeżeli jesteś zainteresowana to napisz do admina. ;)


Regulamin ts znajduje się na kanale „regulamin Teamspeak”. Kontakt z adminem: adrian.jedrzejczak[at]healthpotion.pl


Czytany 632 razy Ostatnio zmieniany sobota, 04 kwiecień 2015 12:04