potwornie dobra strona graczy

odwiedź nas: Facebook

środa, 01 kwiecień 2015 14:24

Primaaprilisowe żarty od Blizzarda 2015

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W tym roku jak w każdym, 1 Kwietnia pracownicy Blizzarda mają dla nas przygotowane świetne żarty. Zawsze ciekawiło mnie to, że wielu graczy się na nie nabiera czego są dowodem komentarze zawierające niebotyczne wzburzenie lub zachwyt, zależności od tego czego dotyczy dany primaaprilisowy żart. Jesteście ciekawi co w tym roku Zamieć dla nas przygotowała? Czytajcie skrót!

Hearstone

Skrzydło w nowej przygodzie Czarna Góra już dostępne!

Żart, prawda? Czyżby wystarczy przestawić datę w komputerze? Próbujcie i dajcie nam znać czy działa! :) Bez tytułu

A także pewien zapis w patchu HS, być może to nie jest primaaprilisowy żart ale tak właśnie wygląda.

Informacje o aktualizacji 2.4.0.8288 – Czarna Góra na horyzoncie! A w nim?

 • Sylwana nie będzie już wykradać umierających stronników (to dziwne, zawsze się nam wydawało, że ją to kręci...).
 • Można teraz wcześniej wziąć na cel stronników przywołanych przez efekty Agonii. Zmiana ta obejmie Śluz Śluzożera, przywołańce Golema zbożowego oraz Szatkowniki.

Prawda? Żart? Nie wiemy. Sądzimy jednak, że zmiany te są dość dziwne. A co myślicie na ten temat? Dajcie znać w komentarzu.

 

Heroes of the Storm

ZAPOWIEDŹ TRYBU DUŻYCH GŁÓW... a w nim?

 

Czym jest tryb dużych głów

Różnorodność leży u podstaw zabawy w Heroes of the Storm i nieustannie przyglądamy się nowym sposobom na zapewnienie wam większej liczby opcji personalizacji postaci. Tryb dużych głów wpisuje się w obrany przez nas kierunek rozwoju gry. Przy jego opracowywaniu kierowaliśmy się zasadą: „Większe głowy to więcej zabawy!”.

Nawet jeśli nie zdajecie sobie z tego sprawy, w głębi serca zawsze chcieliście zobaczyć Chibi-Illidana walczącego z Władcą Kawaii-Grozy! Aby ułatwić wam spełnienie tych nieświadomych marzeń, tryb dużych głów aktywuje się automatycznie za każdym razem, gdy rozpoczniecie mecz w Nexusie.

 

Oto dynamiczny, ekscytujący tryb, w który zawsze chcieliście zagrać, ale zawsze baliście się o niego poprosić na forach!

Dziś wasze oczekiwanie dobiegło końca…

Cechy nowego trybu

 

 • Ulepszone wykrywanie kolizji obiektów dzięki zastosowaniu technologii Facecheck™, szczególnie zauważalne podczas poszukiwania przeciwników w wysokiej trawie i krzakach.
 • Nowe linie dialogowe, które odkrywają przed wami nieznane oblicze waszych ulubionych bohaterów*. 
 • Niezwykle wysoka liczba szczegółów twarzy, dzięki czemu możecie podziwiać nawet najmniejsze elementy oblicza postaci i spojrzeć na pola bitewne z zupełnie nowej perspektywy. Uważajcie na niskie gałęzie!
 • Szczególna podatność postaci na przeciwników korzystających z broni snajperskich. Sam fakt, że wasz bohater ma ładną buzię nie oznacza, że Nova się nad nim zlituje.
 • Dodatkowo wiele postaci otrzymało wysokiej jakości tekstury twarzy i włosów, dzięki czemu mogą się one pochwalić większymi i dokładniejszymi brodami, porożem, szczękami itp.

źródło: battle.net

Starcraft II

Wyjątkowa pamiątka z Legacy of the Void już dostępna w przedsprzedaży!

Oto przed wami Włócznia Aduna (znowu)! Jeżeli zawsze chcieliście wyrazić swój entuzjazm dla gry i byliście zmuszeni ograniczać się do przycisku „GG” lub przybiornika na biurko z naklejką StarCrafta II, teraz możecie naprawdę pochwalić się  swoją pasją dzięki własnej arce protosów!Nie dajcie się zmylić pozorom! Ten międzygwiezdny statek kosmiczny faktycznie wygląda jak prawdziwy krążownik, ale w prowadzeniu jest wygodny jak sedan i pali jedynie 50 l paliwa (atomowego) na 100 lat świetlnych! Bez problemu pomieści się w nim cała cywilizacja, całkiem pokaźna liczba bagaży, no i kilka(set) legionów zelotów, uzbrojonych w psioniczne ostrza i hokejowe kijki. W wolnych chwilach możecie zaś posadzić arkę w dowolnym mieście i organizować w niej turnieje e-sportowe lub siatkarskie, tak jak zrobiła to grupa protoskich odkrywców z poprzednim modelem.

Oprócz standardowej wersji z przebogatą gamą akcesoriów – w tym radą wojenną i prywatną flotą lotniskowców – przy zakupie Włóczni Aduna możecie liczyć na pokaźną listę dodatkowego wyposażenia:

 • GPS najnowszej generacji korzystającej z aktualizowanej na bieżąco mapy gwiezdnej
  • Uwaga: Zestaw głosów Abatura należy dokupić oddzielnie
 • Hamulce powietrzne
 • Odtwarzacze DVD i MP3 na tylnich siedzeniach
 • Centralna konsola dowodzenia napędzana rdzeniem słonecznym
 • Napęd prawdopodobieństwa
 • Układ sterowniczo-dowódczy „A-Move”
 • Zaawansowany układ maskowania


Krótko mówiąc: najnowsza technologia wreszcie nadeszła i jest na wyciągnięcie ręki! Każdy model Włóczni Aduna jest wykonywany na specjalne zlecenie*, w skali 1:1. Jeżeli waszym znajomym opadła szczęka, gdy oglądali zwiastun Legacy of the Void, poczekajcie, aż zobaczą, jak będziecie się wozić po dzielni w swojej własnej protoskiej arce!

Uwagi od koncesjonera:

Wraz z premierą Legacy of the Void będziecie mogli zdalnie kierować swoją arką bezpośrednio z gry. Przy zamówieniach weźcie pod uwagę rozmiary swojego garażu, a także czas oczekiwania w urzędzie w celu rejestracji pojazdu o niestandardowych rozmiarach.

Dodatkowe informacje: Do każdego zamówienia złożonego 1 kwietnia dodamy wyjątkową rejestrację z napisem „#Protos płakał jak oddawał”.

źródło: battle.net

Diablo III

Nowe mojo dla Szamana, czemu nie! Chodzą pogłoski, że można go znaleźć na serwerach testowych jak hamburgera Horadrimów. Żarty lub nie, ale wygląda przesłodko

 

Selfie w Diablo III? Bez problemu wraz z patchem 2.3.0 zostanie umożliwione robienie sobie switaśnych fotek, które będzie można wstawić na twittera. Pomysł wzięty z WoW'a odrobinę szalony? Sami oszacujcie czy to primaaprilisowy żart czy prawda? My w to nie wierzymy! :)

 

źródło: diablofans

Czytany 1083 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 lipiec 2015 20:24