potwornie dobra strona graczy

odwiedź nas: Facebook

czwartek, 13 sierpień 2015 16:02

Pierwsze spojrzenie: Twoja własna mobilna krypta – Fallout Shelter.

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Stało się. Pojawiła się znienacka, mobilna gra ekonomiczna, w której wcielimy się w nadzorcę krypty. Po miesiącu czekania jest na Androidzie.

Wcześniej, własną kryptę mogli budować posiadacze sprzętu z jabłuszkiem. Po miesiącu, udostępniono również wersję w Google Play.

 

Od razu uprzedzam. Gra z Falloutem dzieli tylko uniwersum. Jest to prosty „toaletowy” tycoon, który wymaga od nas kilku akcji raz na kilka minut.

Grafika jest miła dla oka. Sympatycznie połączone zostały wymodelowane w 3d lokacje i animowane postacie, na wzór kultowego Vault-Boya. Podczas naszej rozgrywki będziemy wysyłać naszych podopiecznych na powierzchnię, przydzielać im zadanie zgodnie ze zdolnościami, a także rozmnażać i uszczęśliwiać, aby czuli się jak w raju pod ziemią...

 

Oczywiście życie na pustkowiach bezpieczne nie jest. Jak wiemy, świat zamieszkują wszelakie monstra, oraz duże ilości bandytów, którzy mogą zaatakować naszą kryptę. Ja ich jeszcze nie napotkałem, bo na liczniku mam za mało godzin. Jedyne katastrofy, na które zdążyłem się natknąć, to pożar i przekopanie się zmutowanych karaczanów. Nie są to jednak duże kłopoty i wystarcza do nich kilku mieszkańców.

Drażnić może, że w grze nie ma wiele do roboty. Obserwujemy losy naszych mrówek, zbierając, co wyprodukowali, podnosząc ich poziomy i licząc, że może coś się zaraz wydarzy.


Mam nadzieję, że w późniejszym etapie gra pokaże pazur, a na razie wracam budować moją kryptę...

 

 

 

 

 

 

Czytany 1236 razy Ostatnio zmieniany piątek, 14 sierpień 2015 20:53
Zaloguj się, by skomentować