potwornie dobra strona graczy

odwiedź nas: Facebook

Overwatch (15)

czwartek, 07 wrzesień 2017 10:01

Mei - Pobudka! Za kulisami Overwatch.

Napisała

Blizzard wypuścił krótkometrażowy film animowany Overwatch pod tytułem „Pobudka” gdzie poznaliśmy tragiczną przeszłość Mei i dowiedzieliśmy się, jak została bohaterką.

 

niedziela, 25 październik 2015 23:25

Beta Overwatch

Napisał

Już jutro osoby, które zgłosiły się do bety Overwatch będą mogły sprawdzać swoje maile. Początkowo z dniem 27 października miała wyruszyć beta tylko dla graczy z Ameryki, jednakże niedawno Blizzard ogłosił, że ogarnęli temat i Europejczycy również pograją. Jak dla mnie to sprytny zabieg „przygotujmy wszystko od razu, po czym powiedzmy, że dostęp dla Europejczyków będzie później, następnie pokażmy, jak się staramy i przyśpieszymy proces” – przebiegle, przebiegle. A Azja? Azja poczeka.

Wojownicy z Azeroth, Sanktuarium i sektora Koprulu, miejcie się na baczności! Wykryliśmy dziwne zakłócenia czasoprzestrzeni będące zwiastunem nowej zawartości zmierzającej do Nexusa... czyli konwent PAX East w Bostonie a na nim więcej informacji o Overwatch!

wtorek, 06 styczeń 2015 18:17

Overwatch - Pierwszy rzut okiem na nową grę Blizzarda

Napisane przez

Poszperaliśmy troszeczkę w youtubowej przestrzeni kosmicznej i natrafiliśmy na całkiem sympatyczny film ukazujący pierwsze wrażenia związane z najnowszym tytułem Blizzarda, którego zresztą produkcja została w mistrzowski sposób ukryta przed całym światem. Z uśmiechem i przymrożeniem oka, r3make przybliża nam informacje o świecie Overwatch. Zapraszamy!

sobota, 10 styczeń 2015 13:00

Overwatch: Mercy wyobraźnią Deviantart #6

Napisał

Overwatch jeszcze nie ukazał się na naszych monitorach. Informacje o grze są naprawdę znikome. Wszystko utrzymywane jest w wielkiej tajemnicy. Jednak już teraz nie brakuje miłośników tej gry! Artyści z Deviant art oddali się pasji by zaprezentować swoją wersje różnych postaci. Fanarty ich są co najmniej znakomite. Dziś pod lupę idzie Łaska (eng. Mercy).

czwartek, 08 styczeń 2015 09:00

Overwatch: Zenyatta wyobraźnią Deviantart #5

Napisał

Overwatch jeszcze nie ukazał się na naszych monitorach. Informacje o grze są naprawdę znikome. Wszystko utrzymywane jest w wielkiej tajemnicy. Jednak już teraz nie brakuje miłośników tej gry! Artyści z Deviant art oddali się pasji by zaprezentować swoją wersje różnych postaci. Fanarty ich są co najmniej znakomite. Dziś pod lupę idzie Zenyatta.

wtorek, 06 styczeń 2015 09:00

Overwatch: Symmetra wyobraźnią Deviantart #4

Napisał

Overwatch jeszcze nie ukazał się na naszych monitorach. Informacje o grze są naprawdę znikome. Wszystko utrzymywane jest w wielkiej tajemnicy. Jednak już teraz nie brakuje miłośników tej gry! Artyści z Deviant art oddali się pasji by zaprezentować swoją wersje różnych postaci. Fanarty ich są co najmniej znakomite. Dziś pod lupę idzie Symmetra.

niedziela, 04 styczeń 2015 13:00

Overwatch: Widowmaker wyobraźnią Deviantart #3

Napisał

Overwatch jeszcze nie ukazał się na naszych monitorach. Informacje o grze są naprawdę znikome. Wszystko utrzymywane jest w wielkiej tajemnicy. Jednak już teraz nie brakuje miłośników tej gry! Artyści z Deviant art oddali się pasji by zaprezentować swoją wersje różnych postaci. Fanarty ich są co najmniej znakomite. Dziś pod lupę idzie Wdowa (eng. Widowmaker).

piątek, 02 styczeń 2015 10:45

Overwatch: Tracer wyobraźnią Deviantart #2

Napisał

Overwatch jeszcze nie ukazał się na naszych monitorach. Informacje o grze są naprawdę znikome. Wszystko utrzymywane jest w wielkiej tajemnicy. Jednak już teraz nie brakuje miłośników tej gry! Artyści z Deviant art oddali się pasji by zaprezentować swoją wersje różnych postaci. Fanarty ich są co najmniej znakomite. Dziś pod lupę idzie Smuga (eng. Tracer).

czwartek, 25 grudzień 2014 10:45

Overwatch: Reaper wyobraźnią Deviantart #1

Napisał

Overwatch jeszcze nie ukazał się na naszych monitorach. Informacje o grze są naprawdę znikome. Wszystko utrzymywane jest w wielkiej tajemnicy. Jednak już teraz nie brakuje miłośników tej gry! Artyści z Deviantart oddali się pasji by zaprezentować swoją wersje różnych postaci z byłej organizacji Overwatch. Fanarty ich są co najmniej znakomite. Dziś pod lupę idzie Żniwiarz (eng. Reaper).