czwartek, 06 sierpień 2015 19:19

Game Monster

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Game Monster - niezbyt przerażająca strona z potworną dawką informacji na temat szeroko rozumianego gamingu, na której znajdują się recenzje, poradniki, streamy, materiały na YouTube, newsy ze świata gier i to nie tylko tego wirtualnego, opinie i oceny. Tworzona przez pasjonatów otwartych na propozycje, opinie, a także współpracę. Z potwornym zaangażowaniem będziemy docierać do każdego newsa, ukrytej ciekawostki, rzetelnej obiektywnej oceny i ogromnej dawki informacji. Wszystko po to aby podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i stworzyć potwornie przyjazną społeczność wraz z osobami, których pasją są gry komputerowe i wszystko co z nimi związane.

Zapraszamy do śledzenia newsów z nadciągającego Gamescomu, w którym będzie uczestniczyła nasza upiornie urokliwa Aikokami. Zachęcamy do zapoznania się z poradnikami i opiniami produkcji Blizzarda, przeczytania recenzji gier, które zrobiły na nas zastraszająco dobre wrażenie bądź straszliwie rozczarowały.

Zostawiajcie swoje opinie i komentarze, kontaktujcie się z nami mailowo, śledźcie nas na fanpage na Facebooku i korzystajcie z Teamspeaka, nad którym czuwają nie demony, a pomniejsze potwory – czyli przyjazna administracja. Darmowe kanały, 512 slotów i wielu użytkowników. IP: 185.5.97.119 Hasło: hpm.

Czytany 2882 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 sierpień 2015 18:21

Please publish modules in offcanvas position.