potwornie dobra strona graczy

odwiedź nas: Facebook

wtorek, 01 wrzesień 2015 19:47

Pierwsza edycja ITPlanet E-Sports Masters

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W drugi weekend września w Lubinie odbędzie się pierwsza edycja gamingowej imprezy ITPlanet E-Sports Masters 2015.

Na mnóstwo interesujących atrakcji mogą liczyć miłośnicy dwóch w pewnym stopniu zazębiających się kategorii – sportu elektronicznego oraz nowych technologii.

Do Lubina, by wziąć udział w turniejach przyjadą między innymi zawodnicy League of Legends i Counter-Strike: Global Offensive.

 

Organizatorzy wraz z wystawcami przygotowali szereg miejsc do grania oraz miniturniejów m.in. w FIFA15, IcyTower, Worms, czy HearthStone. Odwiedzający mogą także skorzystać z prelekcji na temat gier, twórczości i nowych technologii. W harmonogramie przewidziano również wywiady z internetowymi twórcami. W Lubinie odbędzie się także konkurs cosplay. 

 

Poza dobrą zabawą będzie można również dobrze zjeść w przystępnych cenach. W Centrum Kultury „Muza” funkcjonuje restauracja, która na czas wydarzenia przygotowała specjalne menu. W barze mieszczącym się na pierwszym piętrze będzie można kupić bułki słodkie, pączki, popcorn i napoje.

Jeżeli chcecie wziąć udział w turniejach lub po prostu wpaść do Lubina pograć i popatrzeć, co będzie się działo, musicie zaplanować sobie wolne w weekend 12-13 września i przybyć do Centrum Kultury MUZA (ul. Armii Krajowej 1). Jednodniowy bilet w przedsprzedaży na imprezę wyceniony jest na 15 zł. Dwudniowy kartnet, na 20 zł. Od 7 września kosztują odpowiednio 25/30zł.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajdziecie na oficjalnej stronie.

Informacja dla odwiedzających (Jak dojechać, Miejsca noclegowe itp.): http://esm.lubin.pl/participants/

Czytany 1273 razy Ostatnio zmieniany środa, 02 wrzesień 2015 12:47
Zaloguj się, by skomentować