potwornie dobra strona graczy

odwiedź nas: Facebook TeamSpeak

piątek, 16 październik 2015 18:19

VIP day na Poznań Game Arena

Odwiedzający licznie pojawili się dziś na Poznań Game Arena. VIP day to tylko przedsmak tłumów, które spodziewamy się zobaczyć w drugim dniu targów razem z E-Eightem. Samo wydarzenie przywitało nas bez szczególnych niespodzianek, ale przyjaźnie.
Exploracja hal szła nam całkiem nieźle - kilka nowych tytułów zwróciło naszą uwagę na tyle, że zasiedliśmy do stanowisk wdając się w dyskusje z wystawcami. Poznańska Gildia Graczy przywitała nas muzyką i ciastem, a stanowisko Ghosts of Memories sprawiło, że nabraliśmy ochoty na gry na urządzenia mobilne. 

 

Jak wspominałam, polujemy na cosplayerów/cosplayerki, którzy podzielą się z nami przepisem na dobry cosplay, pozwalając jednoczeście ocenić koszty tej pasji. Jutro będziemy kontynuować poszukiwania - na razie żaden z przepytywanych przebierańców, nie zszedł poniżej 400-500 złotych. Tyle właśnie wydał jeden z uczestników PGA, wcielający się w Iron Mana. Geralt z Rivii szasta kasą - jego kostium zamknął się podobno w 1500 złotych. Napotkany w strefie youtuberów Rycerz Jedi wyłożył na miecz, płaszcz, skórzane buty i resztę odzienia około 3,5 tys. Mam przeczucie, że na PGA w kwesti środków zainwestowanych w strój, nikt go już nie pobije. 

Jutro ruszamy na podbój budynku, w którym mieści się Game Industry Conference.

Do zobaczenia!

 

Napisała 
Czytany 728 razy Ostatnio zmieniany środa, 21 październik 2015 21:37
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.