piątek, 16 październik 2015 18:19

VIP day na Poznań Game Arena

Napisała
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Odwiedzający licznie pojawili się dziś na Poznań Game Arena. VIP day to tylko przedsmak tłumów, które spodziewamy się zobaczyć w drugim dniu targów razem z E-Eightem. Samo wydarzenie przywitało nas bez szczególnych niespodzianek, ale przyjaźnie.
Exploracja hal szła nam całkiem nieźle - kilka nowych tytułów zwróciło naszą uwagę na tyle, że zasiedliśmy do stanowisk wdając się w dyskusje z wystawcami. Poznańska Gildia Graczy przywitała nas muzyką i ciastem, a stanowisko Ghosts of Memories sprawiło, że nabraliśmy ochoty na gry na urządzenia mobilne. 

 

Jak wspominałam, polujemy na cosplayerów/cosplayerki, którzy podzielą się z nami przepisem na dobry cosplay, pozwalając jednoczeście ocenić koszty tej pasji. Jutro będziemy kontynuować poszukiwania - na razie żaden z przepytywanych przebierańców, nie zszedł poniżej 400-500 złotych. Tyle właśnie wydał jeden z uczestników PGA, wcielający się w Iron Mana. Geralt z Rivii szasta kasą - jego kostium zamknął się podobno w 1500 złotych. Napotkany w strefie youtuberów Rycerz Jedi wyłożył na miecz, płaszcz, skórzane buty i resztę odzienia około 3,5 tys. Mam przeczucie, że na PGA w kwesti środków zainwestowanych w strój, nikt go już nie pobije. 

Jutro ruszamy na podbój budynku, w którym mieści się Game Industry Conference.

Do zobaczenia!

 

Czytany 1966 razy Ostatnio zmieniany środa, 21 październik 2015 21:37

Please publish modules in offcanvas position.