potwornie dobra strona graczy

odwiedź nas: Facebook

sobota, 12 grudzień 2015 20:11

Poniedziałkowy Cyberpunk

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już w poniedziałek 14 grudnia gratka dla fanów cyberpunkowych klimatów (i cybergotów). Dowiemy się czegoś więcej o dwóch tytułach: Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - First Assault i System Shock 3!

 

W przypadku Ghost in the Shell, o którym możecie przeczytać, tutaj sprawa jest w miarę prosta. Rusza Early Access na Steamie! Gracze, którzy otrzymali dostęp do poprzednich beta testów, z automatu będą mogli odpalić grę, ponadto ci, którzy osiągnęli 2 poziom, otrzymają ekskluzywny skin do broni. To tylko moja spekulacja pełna nadziei, ale Nexon być może rozrzuci parę accesów przed poniedziałkiem dla graczy, którzy nie mieli szczęścia uczestniczyć w beta testach. A jeśli się mylę to już są zapowiadane Early Access packi, niestety nie znam szczegółów dotyczących zawartości i ceny jednakże uważam, że jest to dobra opcja dla tych, którzy mają chętkę na dołączenie do Sekcji 9.
źródłoDrugą wspaniałą wiadomością jest prawdopodobieństwo zapowiedzi System Shock 3, która ma nastąpić również w poniedziałek. Odpowiedzialni za pracę są twórcy „jedynki” - OtherSide Entertainment znani ze stworzenia takich tytułów jak Bioshock: Inifinite, Dishonored <3, Deus Ex i wielu innych. Poniedziałek więc będzie swoistą bombą na mózg dla osób, które z utęsknieniem czekają na świetnie zapowiadające się MMOFPSa i RPGFPSa.

Czytany 2140 razy Ostatnio zmieniany sobota, 12 grudzień 2015 20:46

1 komentarz

  • Link do komentarza Bogusław poniedziałek, 18 grudzień 2017 15:36 napisane przez Bogusław

    Urządzając wnętrze warto pamiętać, iż nie tylko robimy tak, żeby się fajnie prezentowało przed odwiedzającymi, kumplami czy rodzinką, ale co najistotniesze, my sami mamy się w danym wnętrzu dobrze czuć. Nasze wnętrze powinno sprzyjać odpoczynku i ładowaniu sił. I oczywiście w zależności od tego, czy

    Raportuj
Zaloguj się, by skomentować