potwornie dobra strona graczy

odwiedź nas: Facebook

World of Warcraft (68)

piątek, 27 kwiecień 2018 07:56

World of Warcraft Battle for Azeroth w fazie Beta!

Napisała


Właśnie rozpoczęła się faza beta dodatku Battle for Azeroth!

Blizzard powiadomił dzisiaj o atakach DDOS skierowanych na ich dostawców usług internetowych. Niektóre tytuły Blizzard Entertainment mają problemy z połączeniem do serwerów. To nie pierwszy raz, kiedy ataki DDoS paraliżują firmę. Całe szczęście jesteśmy powiadamiani na bieżąco o pracach nad przywróceniem pełnej funkcjonalności. 

czwartek, 19 listopad 2015 17:36

11 urodziny World Of Warcraft "Did someone say...?"

Napisała

Jeśli zalogujesz się do gry przed 30 listopada, w swojej skrzynce znajdziesz "WoW's 11th Anniversary" pack. Paczka zawiera item, który boostuje exp i reputację o 11% przez 1 godzinę. Przydatna rzecz dla tych, ktorzy levelują swoje alty. 

poniedziałek, 09 listopad 2015 15:34

BLIZZCON 2015 - zmiany zapowiedziane w Legionie

Napisała

Zapowiedziane na Blizzconie zmiany cieszą. Nigdy więcej dual speca! Specjalnie dla was skrót wszystkich najważniejszych informacji o zmianach w kolejnym dodatku do World of Warcraft.

środa, 12 sierpień 2015 10:41

Czy Legion ocali Azeroth?

Napisał

Niedawno Blizzard ogłosił, że liczba aktywnych graczy spadła do poziomu 5,6 miliona. Taki wynik ostatnio WoW osiągnął w 2005 roku.

piątek, 07 sierpień 2015 17:08

World of Warcraft Legion - Co już wiemy.

Napisał

Wiemy już, na czym opierać się będzie dodatek. Zaskoczenia nie było. Gul'dan znowu psoci, a konsekwencją jest ponowna inwazja legionu. Tym razem na Azeroth.
 

Ponad 100000 graczy World of Warcraft używających botów w rozgrywce zostało zbanowanych przez Blizzard na 6 miesięcy. Informacja o banach pojawiła się na oficjalnym forum i rozpoczęła dyskusję o tym, czy mmo bez botów może istnieć.

Zjawisko nie jest nowe, ale dopiero teraz nabrało rozgłosu. Dyskusja o tankach zapisujących się do dungeonów wyłącznie po to, aby szybko dostać quest item, a następnie opuszczających grupę jak tylko go dostaną, wywołuje wiele emocji.

Stało się! Na serwery live, wraz z ostatnim patchem, do World of Warcraft trafił w końcu token z czasem gry! Dla niektórych może to być też dobra okazja, żeby odciążyć lekko budżet wydając walutę dostępną w grze na prepaida, a zaoszczędzone pieniądze np. odłożyć i wydać nowego mounta (który pojawi się w sklepie, jak to zwykle bywa z terminami u Blizzarda - soon™).

środa, 11 marzec 2015 22:48

Stwórz swoje własne niepowtarzalne UI już dziś!

Napisał
W poprzednim artykule opisywałem, jak szybko zmienić nasz interfejs poprzez zainstalowanie addon-packa. Dzisiaj poświęcę czas na trochę bardziej złożony proces. Zbudujemy własną wersję interfejsu za pomocą kilku fajnych i przydatnych addonów.