World of Warcraft (44)

World of Warcraft jest jedną z tych gier, które lata po ukazaniu się, wciąż gwarantują rozrywkę. To dość satysfakcjonujące - gra, która została po raz pierwszy wydana w 2004 roku, zapewnia dekadę i pół czystego MMO. Jedni mówią, że umiera, drudzy, że ma się lepiej niż zwykle. To jak z tym WoWem?

Zjawisko nie jest nowe, ale dopiero teraz nabrało rozgłosu. Dyskusja o tankach zapisujących się do dungeonów wyłącznie po to, aby szybko dostać quest item, a następnie opuszczających grupę jak tylko go dostaną, wywołuje wiele emocji.

środa, 11 marzec 2015 22:48

Stwórz swoje własne niepowtarzalne UI już dziś!

Napisał
W poprzednim artykule opisywałem, jak szybko zmienić nasz interfejs poprzez zainstalowanie addon-packa. Dzisiaj poświęcę czas na trochę bardziej złożony proces. Zbudujemy własną wersję interfejsu za pomocą kilku fajnych i przydatnych addonów.
środa, 11 marzec 2015 10:09

9 TYPÓW GRACZY WARLORDS OF DRAENOR

Napisane przez

Czy kiedykolwiek po sprawdzeniu swojego /played, prócz zrobienia wielkich oczu, zadałeś sobie pytanie: co ja tak właściwie robiłem przez tyle czasu? Co najbardziej mnie pochłaniało w WoWie? Jeśli nie, to zweryfikuj swój /played i zapytaj, a bardzo możliwe, ze wkrótce poznasz odpowiedz.

Addonów do World of Warcraft jest wiele. Sama baza Curse liczy ich blisko cztery tysiące. Ich zastosowanie jest bardzo różnorakie. Jedne ułatwiają grę, inne monitorują i zbierają statystyki, a jeszcze inne po prostu ładnie wyglądają. Niżej przeczytacie o kilku znanych i lubianych UI.

Recenzowanie gier MMO ma to do siebie, że tak naprawdę nie wiadomo, kiedy taki tekst napisać. Zwłaszcza kiedy znany już jest cykl wydawniczy konkretnego tytułu i można się spodziewać (w tym konkretnym przypadku) dwóch-trzech patchów z dodatkową zawartością. To tak, jakby oceniać książkę po przeczytaniu wstępu.

poniedziałek, 16 luty 2015 20:17

Warlords of Draenor - jak zdobyć – Domesticated Razorback?

Napisane przez

Kolejna część serii dla fanów kolekcjonowania wierzchowców w World of Warcraft. Tym razem opisuję sposób zdobycia groźnie wyglądającego dzika. Czy warto się nim zainteresować? Odpowiedź znajdziecie w tekście.

wtorek, 10 luty 2015 11:02

Ciekawostki World of Warcraft #3

Napisane przez

Ci, którzy zaczynali grać w World of Warcraft w Cataclysmie i późniejszych dodatkach mogą nie wiedzieć, jak kiedyś wyglądały pewne aspekty gry. Narzekasz, że po śmierci musisz daleko biec do swoich zwłok? Uważasz, że klasa, którą grasz, jest wkurzająca i nudna? Denerwuje Cię mała ilość slotów w banku?

Przez najbliższe dni (do 16 lutego), mamy okazję wziąć udział we wspaniałym wydarzeniu poświęconym zakochanym. Podarujmy więc naszej ukochanej postaci trochę miłości, a przy okazji zgarnijmy okazjonalnego mounta, battle pety, tytuł i stosik achievementów.

Gdy po godzinach spędzonych na masterowaniu danego encountera uda nam się powalić przeciwnika, każdy wyczekuje z niecierpliwością, by zobaczyć nagrody. Epickie przedmioty, nieraz wzbogacone o dodatkowe statystyki czy gniazdo, są nie lada kąskiem dla raidera. Zanim jednak nasz heros założy swój nowy zlepek pikseli, czeka go jeszcze jedna walka. Walka o podział łupów.

Please publish modules in offcanvas position.