środa, 21 styczeń 2015 21:16

Skrzydlaty gadżet - Jak zdobyć Blazing Wings w Warlords of Draenor

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zazdrościsz Tyraelowi? Chcesz mieć skrzydła, dzięki którym ukryjesz swoje diabelskie występki (zabijanie graczy przeciwnej frakcji, gdy starają się oddać q) i pokażesz się w swojej anielskiej odmianie? Nic prostszego! Płonące skrzydła czekają na śmiałków gotowych podjąć wyzwanie Ziggie Sparks w Darkmoon Faire

WoWScrnShot_010615_232635

Gdy tylko zaczyna się Darkmoon Faire, co bardziej zdeterminowani gracze ruszają na festyn rzucać kółkami w żółwia lub sterować czołgiem. Ale bądźmy szczerzy, zbieranie tokenów do wymiany na festynowe gadżety jest żmudne. Jednak jeśli masz chwilę na zabawę i chcesz zdobyć jedną z bardziej pokazowych i cieszących oko zabawek - dobrze trafiłeś!

Zaczynamy od przyjęcia questa od Ziggie Sparks w Darkmoon Faire. Ta zielona istota stoi koło namiotu - łatwo ją poznać po skrzydłach, które są nie do przeoczenia.

Skrzydła? Kółka? What the heck?

Blazing Wings to zabawka przyprawiająca nam płonące skrzydła do pleców. Po użyciu skrzydełka pozostają na miejscu przez godzinę. Co należy zrobić, aby je zdobyć?

WoWScrnShot_010615_225321

Zabawka jest nagrodą za zdobycie achievementu Brood of Alysrazor, który polega na "zebraniu" czyli przeleceniu przez 50 Płonących Pierścieni (Blazing Rings) podczas jednego lotu w daily quescie Firebird's Challenge. Sedno wyzwania to takie dobranie trasy, aby płonące pierścienie, które dają nam 9 sekund w powietrzu, były zaliczane na tyle szybko, żeby nie stracić bufa/zdolności latania i nie spaść. 50 pierścieni należy złapać w trakcie jednego lotu i wierzcie mi, jest to całkiem niezła zabawa (przynajmniej w porównaniu do strzelania do tarczy czy śmigania miniaturowym czołgiem). Przy okazji starań o skrzydełka zaliczycie 2 inne achievementy: Flying High i Ringmaster.

Wbrew pozorom upolowanie 50 pierścieni może sprawić kłopot - szczególne przy pierwszym podejściu. Trik to wybranie odpowiedniej trasy. Tą, z której skorzystałam wrzucam poniżej. Wystarczy podążać za płonącymi pierścieniami, które rozrzucone są wokół lokacji.

dmf-wings-map

Postać ze skrzydłami prezentuje się naprawdę dobrze. Do kompletu przydałby się Flametalon of Alysrazor

Po zdobyciu achievementu przedmiot "wpada" nam do torby, skąd możemy go wrzucić do toy boxa. Nie obyło się jednak bez potknięcia. Quest początkowo był zbugowany - gracze podkradali sobie płonące pierścienie, mimo że powinni widzieć tylko swoje. Całe szczęście to już historia - teraz sprostanie temu wyzwaniu jest proste i nie zajmuje dużo czasu.

Relacja z polowania na achievement w wykonaniu KlinoneCzytany 1366 razy Ostatnio zmieniany sobota, 04 kwiecień 2015 12:04

Please publish modules in offcanvas position.