czwartek, 29 styczeń 2015 12:53

Chauffered Chopper w Warlords of Draenor - nowy mount z własnym szoferem w patchu 6.1

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Altoholicy, to coś dla was! Pewnie, mounty dobrze jest !mieć, ale ich kolekcjonowanie nie musi być pasją. Co jednak, gdy Blizzard zaczyna machać nam przed nosem takim cudeńkiem? Motor z własnym szoferem, który jest użyteczny już na 1 lvl dla każdej posiadanej postaci! How cool is that?

World-of-Warcraft-Warlords-of-Draenor-Patch-6-1-Detailed-Coming-Soon-to-PTR-469602-2

Pewnie, z heirloomami możesz uczynić levelowanie swoich altów znacznie przyjemniejszym, ale nadal, żaden mount nie pomoże Ci w przenoszeniu twojego alter ego w kolejne strefy. Wkurzające, prawda?


Chauffered Chopper znajduje się w patchu 6.1 na test realmie, ale nie można go jeszcze zdobyć (wygląda na to, że prace nad nim trwają). Jak mówi sama nazwa, ten "motorowy" mount zawiera w pakiecie kierowcę. Logiczne - przecież na 1 lvl nie masz licencji na prowadzenie żadnych pojazdów (opcjonalnie - smoków).

szofer

Szofer, którego dostaniemy w pakiecie to ork Koak Hoburn i najprawdopodobniej jest to ukłon w stronę filmu "Wożąc panią Daisy" z 1989 roku (Czarnoskórego szofera Hoke Colburna gra w filmie Morgan Freeman). Jeśli spojrzymy na imię i nazwisko naszego orczego szofera, to wydaje się mieć to sens (takich odniesień jest w WoWie masa - zobacz Justina Timberlorda w garnizonie .

Posiadanie własnego szofera oznacza rozbijanie się motorem po uniwersum na każdym levelu, każdą postacią - co sprawia, że jest to must-have dla każdego altoholika w World of Warcraft. Mounta otrzymamy po zdobyciu achievemena Heirloom Hoarder za zebranie 35 heirloomów.

Jedyne co mnie martwi, to posiadanie orka szofera na mouncie, który jest mocno Alliance-style. Zastanawiam się, czy to nie będzie odrobinę dziwne i dlatego mam wrażenie, że dopiero w gdy wejdzie patch, dowiemy się jak naprawdę wygląda sprawa z szoferem.


Zanim patch wejdzie na serwery, warto zapoznać się z listą heirloom vendorów - przyda się, jeśli macie zamiar zdobyć tego mounta.

Dajcie znać, kogo chętnie widzielibyście jako swojego szofera.


Czytany 1840 razy Ostatnio zmieniany sobota, 04 kwiecień 2015 12:04

Please publish modules in offcanvas position.