poniedziałek, 16 luty 2015 20:17

Warlords of Draenor - jak zdobyć – Domesticated Razorback?

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kolejna część serii dla fanów kolekcjonowania wierzchowców w World of Warcraft. Tym razem opisuję sposób zdobycia groźnie wyglądającego dzika. Czy warto się nim zainteresować? Odpowiedź znajdziecie w tekście.


Podstawowe Dane:
  • Nazwa: Domesticated Razorback
  • Wymagany level: 40
  • Wymagana umiejętność: Journeyman Riding
  • Wymagana reputacja: Steamwheedle Preservation Society – Exalted

Domesticated Razorback dzieli swój model z innymi dzikami, które pojawiły się wraz z premierą Warlords of Draenor. Wyróżnia się jednak unikalną kolorystyką. Do tego posiada groźnie wyglądające kolce na grzbiecie, a jego okrzyk bojowy przyprawi o szybsze bicie serca każdego przeciwnika.


dzik

Mounta tego możemy kupić od przedstawiciela frakcji Steamwheedle Preservation Society, jeśli nasza reputacja jest na poziomie Exalted.


Jak ją zdobyć? Z potworów w północnej części Nagrandu wypadają przedmioty o nazwie Gorian Artifact Fragment (20 sztuk wymienimy na 250 punktów reputacji), możemy znaleźć skrzynki z Highmaul Relic (każy to 350 punktów reputacji), ale najszybszym sposobem będzie zabijanie rzadkich bestii. Każda z nich ma przy sobie przedmiot, który daje nam 500 punktów reputacji (ich lokacje są zaznaczone na poniższej mapie).


mapa
Wygląd mounta oraz animację ruchu możecie zobaczyć w filmie:

Powodzenia! :)


Czytany 1421 razy Ostatnio zmieniany sobota, 04 kwiecień 2015 12:04

Please publish modules in offcanvas position.