potwornie dobra strona graczy

odwiedź nas: Facebook

czwartek, 19 listopad 2015 17:36

11 urodziny World Of Warcraft "Did someone say...?"

Napisała
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Jeśli zalogujesz się do gry przed 30 listopada, w swojej skrzynce znajdziesz "WoW's 11th Anniversary" pack. Paczka zawiera item, który boostuje exp i reputację o 11% przez 1 godzinę. Przydatna rzecz dla tych, ktorzy levelują swoje alty. 

 

To nie wszystko! Paczka zawiera dwa magiczne przedmioty. Jeden zmienia oznaczonego jako target członka grupy w gnola, drugi w murloka. Nowy kostium pozwoli zmienić się bandytę Edwina VanCleefa. Kostium ma 50 dostępnych użyć, podczas gdy pozostałe przedmioty - tylko 5. 

 

Najbardziej wartościowy item to zdecydowanie Inflatable Thunderfury, Blessed Blade of the Windseeker. Ta zabawka sprawi, że twoja postać będzie dzierżyć legendarny miecz.


Użycie dmuchanej zabawki 5 razy daje osiągnięcie o nazwie "Did someone say...?". Ta nazwa to odniesienie do legendarnego już w społeczności żartu. Ludzie nadal zwykli spamować chat "Did someone say Thunderfury?". Nerd stuff allert :)

Tegoroczne świętowanie jest mało pokazowe w porównaniu do zeszłorocznych 10 urodzin - wtedy otrzymaliśmy możliwość przejścia 100lvl versji Molten Cora. Cóż, nie mam nic przeciwko 100 levelowej wersji Ahn'Qiraj na ten przykład....

Dodatkowo, w tym tygodniu do przemierzania mamy nowy kontent dzięki patchowi 6.2.3. Dodał on między innymi Timewalked Dungeons. Możliwy jest też upgrade gearu dzięki Valor points a na łowców mountów, czekają dwa kolejne do zdobycia.

 

Czytany 1455 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 19 listopad 2015 18:19

2 komentarzy

Zaloguj się, by skomentować